ECA-1VHG222B
Partnumber:
ECA-1VHG222B
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1.26A 2000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200