ECA-1VM471B
Partnumber:
ECA-1VM471B
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 550mA 2000h 85°C Automotive Ammo