ECA2GHG100
Partnumber:
ECA2GHG100
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1782 in stock
SKU:
ECA2GHG100
Package
CAP ALUMINUM LYTIC 10UF 400V 20% (10 X 20MM)