ECA2GHG4R7
Partnumber:
ECA2GHG4R7
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
337 in stock
SKU:
ECA2GHG4R7
Package
CAP ALUMINUM LYTIC 4.7UF 400V 20%