ECE-A1VKS220
Partnumber:
ECE-A1VKS220
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 60mA 1000h 85°C Bulk