ECE-T2AP103FA
Partnumber:
ECE-T2AP103FA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 100V 20% (40 X 63mm) Snap-In 0.033 Ohm 7970mA 3000h 85°C Bulk