ECEA1CN330UI
Partnumber:
ECEA1CN330UI
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33uF 16V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 80mA 2000h 85°C Ammo