ECEA1VN470U
Partnumber:
ECEA1VN470U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 120mA 2000h 85°C Automotive Bulk