ECET1KP103EA
Partnumber:
ECET1KP103EA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 80V 20% (35 X 63mm) Snap-In 0.033 Ohm 6380mA 3000h 85°C Bulk