ECET2WP152FA
Partnumber:
ECET2WP152FA
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 450V 20% (40 X 105mm) Snap-In 0.133 Ohm 5810mA 3000h 85°C Bulk