ECEV1AA102P
Partnumber:
ECEV1AA102P
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.2mm) SMD 580mA 2000h 85°C T/R