ECH-S1H102GZ
Partnumber:
ECH-S1H102GZ
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.001uF 50V PPS 2% (8.5 X 4 X 7.6mm) Radial 5mm 125°C Automotive Bulk