ECH-S1H472GZ
Partnumber:
ECH-S1H472GZ
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.0047uF 50V PPS 2% (8.5 X 4 X 8mm) Radial 5mm 125°C Automotive Bulk