ECHU1H101JX5
Partnumber:
ECHU1H101JX5
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 100pF 50V PPS 5% (2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R