ECHU1H104JB9
Partnumber:
ECHU1H104JB9
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1153 in stock
SKU:
ECHU1H104JB9
Package
CAP FILM 0.1UF 50V PPS 5% (4.8 X 3.3 X 2MM) STACKED 125脗掳C T/R