ECJ-1VB1C104K
Partnumber:
ECJ-1VB1C104K
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R