ECJ-TVB1C103M
Partnumber:
ECJ-TVB1C103M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.01uF 16V X7R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R