ECJ0EB1A104K
Partnumber:
ECJ0EB1A104K
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R