ECJ1VC2A101J
Partnumber:
ECJ1VC2A101J
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
100 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603