ECJ3YB1E106M
Partnumber:
ECJ3YB1E106M
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
354 in stock
SKU:
ECJ3YB1E106M
Package
CAP CERAMIC 10UF 25V X5R 20% PAD SMD 1206 85 C T/R