ECK-TFC222MF
Partnumber:
ECK-TFC222MF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression Y2 0.0022uF 250VAC Y5V 20% (5.7 X 4.5 X 2.3mm) Pad SMD 100°C T/R