ECKNTS103MF
Partnumber:
ECKNTS103MF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.01uF 250VAC/440VAC Y5V 20% (17 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C T/R