ECLA401ETD2R2MHB5D
Partnumber:
ECLA401ETD2R2MHB5D
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 400V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 25mA 4000h 105°C T/R