ECM60US12
Partnumber:
ECM60US12
Manufacturer:
XP Power
products.category:
MODULES
Availability:
653000 in stock
SKU:
ECM60US12
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5A 60W Medical 8-Pin