ECO-S2EB122EA
Partnumber:
ECO-S2EB122EA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1200uF 250V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.166 Ohm 2300mA 3000h 105°C Bulk