ECOS1CP683EA
Partnumber:
ECOS1CP683EA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68000uF 16V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.018 Ohm 9050mA 3000h 85°C Bulk