ECOS1JP222BA
Partnumber:
ECOS1JP222BA
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 63V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.151 Ohm 2520mA 3000h 85°C Bulk