ECP-U1C104MA5
Partnumber:
ECP-U1C104MA5
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 16V Acrylic Resin 20% (2 X 1.25 X 1mm) SMD 85°C T/R