ECP40UD03
Partnumber:
ECP40UD03
Manufacturer:
XP Power
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 5V/24V 5A/1A 40W Medical 14-Pin