ECPU1C474MA5
Partnumber:
ECPU1C474MA5
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.47uF 16V 20% (3.2 X 1.6 X 1.4mm) SMD 85°C T/R