ECQ-B1H103JF
Partnumber:
ECQ-B1H103JF
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1508 in stock
SKU:
ECQ-B1H103JF
Package
CAP FILM 10000PF 50VDC RADIAL