ECQ-B1H473JF
Partnumber:
ECQ-B1H473JF
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1431 in stock
SKU:
ECQ-B1H473JF
Package
CAP FILM 0.047UF 50VDC RADIAL