ECQ-E1225KF
Partnumber:
ECQ-E1225KF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18.5 X 7 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bulk