ECQ-E4225KF
Partnumber:
ECQ-E4225KF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 2.2uF 400V PET 10% (31 X 11 X 22mm) Radial 27.5mm 105°C Automotive Bulk