ECQ-U2A103MV
Partnumber:
ECQ-U2A103MV
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.01uF 250VAC PET 20% (17.5 X 4 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 85°C