ECQ-V1H184JL
Partnumber:
ECQ-V1H184JL
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.18uF 50V 5% (7.3 X 4.5 X 5.5mm) Radial 5mm 105°C Bulk