ECQB1331JF
Partnumber:
ECQB1331JF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 330pF 100V PET 5% (7.2 X 3 X 6mm) Radial 5mm 105°C Bulk