ECQE1A334KB
Partnumber:
ECQE1A334KB
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.33uF 125VAC PET 10% (12.3 X 5.9 X 11.2mm) Radial 10mm 105°C Automotive Bulk