ECQU2A334ML
Partnumber:
ECQU2A334ML
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.33uF 275VAC PET 20% (17.5 X 9.5 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bag