ECQU2A474ML
Partnumber:
ECQU2A474ML
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.47uF 275VAC PET 20% (25.5 X 8.5 X 17.5mm) Radial 22.5mm 100°C Bag