ECQV1H103JL
Partnumber:
ECQV1H103JL
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1625 in stock
SKU:
ECQV1H103JL
Package
Cap Film 0.01uF 50V PET 5% (7.3 X 3.2 X 5mm) Radial 5mm 105°C Bag