ECS-100AX-20.0
Partnumber:
ECS-100AX-20.0
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 20MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube