ECS-10.7-7.5A
Partnumber:
ECS-10.7-7.5A
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal Filter Monolithic 10.7MHz 1.5dB 1800Ohm//5pF Thru-Hole 3Pin Bulk