ECS-160-18-23A-EN-TR
Partnumber:
ECS-160-18-23A-EN-TR
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R