ECS-160-20-4-DN
Partnumber:
ECS-160-20-4-DN
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD