ECS-18-13-1X
Partnumber:
ECS-18-13-1X
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 1.8432MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 13pF FUND 750Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk