ECS-2100A-018
Partnumber:
ECS-2100A-018
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole