ECS-250-10-33B-CWN-TR
Partnumber:
ECS-250-10-33B-CWN-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R