ECS-250-18-7SX-TR
Partnumber:
ECS-250-18-7SX-TR
Manufacturer:
ECS, Inc. International
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R