ECS-2520S33-260-FN-TR
Partnumber:
ECS-2520S33-260-FN-TR
Manufacturer:
ECS, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 26MHz ±10ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R